Stiri – Antwerp – Rangers 3-4. Ianis Hagi a prins finalul ”thriller-ului” din Belgia, cu goluri și răsturnări de scor spectaculoase

Liga 1: UTA Arad – Botoșani, luni, 17:30, Digi Sport 1

Liga 1: Viitorul – Poli Iași, luni, 20:30, Digi Sport 1

Ianis Hagi (22 de ani) a intrat pe teren în minutul 74, în locul lui Kamara. În minutul 81, românul a avut șansa să facă 3-3, după o centrare bună a lui Barisic, însă a reluat cu piciorul drept pe lângă buturile belgiene. Apoi, în minutul 85, Hagi Jr. l-a servit excelent pe Kent, care însă a fost blocat de portarul gazdelor.

Antwerp – Rangers 3-4. Meci de poveste…

Mai multe detalii aici: Antwerp – Rangers 3-4. Ianis Hagi a prins finalul ”thriller-ului” din Belgia, cu goluri și răsturnări de scor spectaculoase