zotta

Stiri – VIDEO Sinceritatea lui Florea l-a amuzat pe Constantin Zotta: ”Îmi asum! Am dat intenţionat” / ”A explicat fix ceea ce am crezut şi noi”

FCSB a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Chindia Târgovişte, într-un meci din etapa a XXIV-a a Ligii I. Daniel Florea a marcat pentru Chindia, dar golul său a fost anulat pentru henţ.

Darius Olaru a marcat singurul gol al meciului în minutul 23. Cu câteva minute înainte, Dragoş Nedelcu a fost înlocuit, fundaşul FCSB-ului accidentându-se din nou.

Oaspeţii au marcat şi ei în minutul 62 prin Florea, dar reuşita acestuia a fost anulată…

Mai multe detalii aici: VIDEO Sinceritatea lui Florea l-a amuzat pe Constantin Zotta: ”Îmi asum! Am dat intenţionat” / ”A explicat fix ceea ce am crezut şi noi”