Conectează-te cu noi

Divertisment

VIDEO 🎥 ARTHUR S-A APUCAT IAR DE CAMERA DE SUB PĂMÂNT!

Publicat

pe

VIDEO ARTHUR S A APUCAT IAR DE CAMERA DE SUB PAMANT
21 Comentarii

21 Comments

  1. nelutu

    24/05/2020 la 9:22

    OSA și cu VAFI…..Cuvintele baza din vocabularul nebunului.

  2. Aurel Rus

    24/05/2020 la 10:22

    Artur cred ca la spitalul de nebuni poti sapa si noaptea

  3. Blizzard

    24/05/2020 la 11:50

    de vine o furtuna ii darama cotetu la lenea asta 🙂

  4. Andrei Maris

    24/05/2020 la 15:03

    Io tot vam spus că ăsta mai face casă când mai vine Ceaușescu 😂😂

  5. Mihai 294

    24/05/2020 la 18:52

    Auzi, cica am si eu un hobby sa pun lumini! nu ii zice nimeni ca nu are curent?

  6. Boxerul Trol

    25/05/2020 la 1:27

    Ba asta nu so jucat minicraft prea mult si acum ce o facut in minicraft face in realitate ?😂

  7. Michaela Silivestru

    25/05/2020 la 1:34

    El face gropi prin toată curtea aia in loc sa planteze niște legume ca să nu mai facă foamea.

  8. Tutucea Benghelie

    25/05/2020 la 12:33

    Om Mai prost ca asta n am mai vazut😂

  9. Camelia Bejenaru

    25/05/2020 la 18:01

    daca tot sapi,si nai ce face,inchiriaza terenul la astea cu covid-care mor, faci cinste cu un cimitir fain ,o sa fi mai tare ca Zavoranca!)))))

  10. 1benny09

    25/05/2020 la 19:09

    Camera subterană, este de fapt ADĂPOST ANTIATOMIC.

  11. Mike B

    25/05/2020 la 20:42

    Mi-ar plăcea să văd alte valori rurale, nu numai să i se dea apă la moară boschetarului asta

  12. Marius Calugaru

    26/05/2020 la 1:09

    In loc sa il ajuti cumva il filmezi pentru beneficiile tale omule…Si mai e si oribil ceea ce filmezi

  13. Ionut Costan

    26/05/2020 la 21:43

    Sa stii ca iarna esti ca antrun beci

  14. Rodica Mindru

    27/05/2020 la 16:30

    Timpitul naibii…in loc să-și sape gradina și să-și pună ceva de-a mâncării , că e timpul prielnic…,nebunul sapă aiurea și își imaginează fel de fel de camere …,de uși…,vai de capul lui…!!!La fiecare vorbă…, nașule, nașule…,dar capul nu-l duce că nu are ce mânca…, sapă.., astupă..,face…, strică…,un om care ar trebui dus la ospiciu…!!!!!!!

  15. Razvan Banica

    27/05/2020 la 17:21

    a pus samanta de piatra de are atatia bolovani in curte

  16. stropinelmanelistul

    27/05/2020 la 21:10

    Smigăl de România

  17. t vd

    01/06/2020 la 20:15

    Just curious how many loose screws he has he's just acting

  18. Katalin Talent Show

    01/06/2020 la 20:35

    Munceste ca bula in bancuri 😀😀😀

  19. FCSB E STEAUA

    02/06/2020 la 10:50

    Circ cum de fapt este in toata romania !

  20. Chhj Hg

    02/06/2020 la 22:28

    Sapa in pantaloni de costum =)))

  21. Jimmy Kent

    06/06/2020 la 18:38

    La astia in curte e teren minat!la cat a munci asta degeaba acolo (unde a darmat tot) putea sa isi faca ceva frumos ,dar ce sa ii ceri…

Lasă un Răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recomandari

Trending