Conectează-te cu noi

Divertisment

VIDEO 🎥 BOGĂŢIE LA PALAT! CÂINELE LUI ARTHUR MĂNÂNCĂ MICI ŞI SARMALE!

Publicat

pe

VIDEO BOGATIE LA PALAT CAINELE LUI ARTHUR MANANCA MICI SI
22 Comentarii

22 Comments

  1. VECINU MARIUS % STATORIS -TONITRUS

    20/05/2020 la 16:01

    Bai dementule , stai dreacu locului (Arthure ) ! Deci am incercat sa fac tot posibilul sa nu te jignesc , dar nu pot . Urla foamea-n tine si tu ai dat 10 mici la caine ? Poate face indigestie . I-ai gasit la gunoi ? Sarmale . la caine ? Scoate dreacu foaia de varza sa se vada sarmaua de post ..cu orez si legume . Pai de atata ros …la lantz , nici dinti nu mai are sarmanul animal . Ce-ar fi sa iei tu sarmalele sa le mananci dupa ce pleaca D-l Anghelescu de acolo …Repet , repet , repet : Eram hotarat sa te ajut de aici din Spania , dar la cat esti de marlan si grandoman ( s-a umflat matz-ul in tine de la un timp . Esti arogant si …pierzi teren ) …m-am lamurit . Zi merci , ca nu vine sanepidul peste tine , sau protectia animalelor . Sfat : Urmeaza …zisele Domnului Dinica : -Mana-ntinsa care nu spune o poveste , nu primeste pomana ! Fii profesionist , ce dracu !

  2. Sergiu Ghile

    20/05/2020 la 18:38

    Trebuie sa ii le scot , trebuie sa fac, trebuie sa cumpăr, trebuie, trebuie…. Da dute dracu de Bufon înaripat !

  3. Marian Radu Cornel

    20/05/2020 la 19:27

    Scoate-i căpușele cu o pensetă, că alea îi sug sângele până moare !!!

  4. Andrei Rusei

    20/05/2020 la 19:51

    Ramona se arde nebunule, nu se prăjește 🤣🤣

  5. Rodica Mindru

    20/05/2020 la 23:37

    Câinele a mâncat mici și sarmale ???Bietul de tine… cât tupeu pe capul tău…mincinosule !!!Cine crezi că te crede ???

  6. HIjack

    20/05/2020 la 23:43

    om nebun si lenes….era amuzant acu' 10 ani , da' acum chiar e un batran nebun si singur…

  7. Shady Dog

    21/05/2020 la 13:03

    Suntem tot in 2020 ?

  8. Andra Camp

    21/05/2020 la 16:20

    asta habar nu are cum se scoate o capusa, si a trait toata viata la tara
    ! scoate capusa Arture…. ca se imbolnaveste cainele, mai rau va da si voua cine stie ce boli…. 😓

  9. Honda CBR

    21/05/2020 la 23:18

    Pune spirt pe vata si tine pe căpușă ,sau acetona pe vata si moare căpușă !

  10. Bucur Ion Niculae

    21/05/2020 la 23:25

    Arata mai bine ca mine, adevarat.

  11. Kryss Kryss

    22/05/2020 la 17:01

    Bat de chibrit inmuiat cu putina apa si dai pe capuse si iese din piele o iei si o omori probat de mine si functioneaza -!

  12. zimbru carpatin

    23/05/2020 la 19:00

    zii sai dea drum din lant la caine cand te mai duci la el

  13. Cristian Alexandru

    23/05/2020 la 22:47

    Viorel si Vulpita sunt mici copii pe lângă Arthur!

  14. Petrovan Dumitru

    24/05/2020 la 19:39

    De mai pune eoliana pe casa,se darama casa pe el si Ramona.

  15. Bila Emil

    25/05/2020 la 10:10

    Supeeeeeeeeeer

  16. NA SAZDAU

    25/05/2020 la 17:53

    Intratiar capusen cur

  17. Costi Paun

    27/05/2020 la 23:39

    Arthur si Bruzli au mâncat in medie cate 10 mici de căciulă,
    Adică dacă Arthur a mâncat 20 mici si Bruzli 0 mici , ei doi au mâncat in medie cate 10 mici de fiecare,
    Deci in medie, Bruzli e satul acum 🤣🤣🤣

  18. Marinel Roman

    29/05/2020 la 12:22

    Esti insurat mai artur sau esti singur ?

  19. Dani Daniel

    02/06/2020 la 13:59

    arture pune cîinele pe gratar asa scapa de capuse …si o sa ai si pastrama ptr fani😂😂🤣🤣🤣🤣🙈🙈

  20. Alex Alex

    10/06/2020 la 1:52

    Bv tie Arthur, nebun paliu etc dar uite ca are grija de un Caine… Bv tot respectu!!! Esti mai om decat multi alti!

  21. CJ

    10/06/2020 la 2:58

    a legat cainele din scurt sa nu ajunga la sarmale si saracul caine a zis ca decat sasi consume energia fara rost sase zbata sa ajunga la ele sta cuminte acolo

  22. Simona Geamana