Conectează-te cu noi

Divertisment

VIDEO 🎥 DE CE A ASTUPAT ARTHUR GROAPA IMENSĂ DIN CURTE? RENUNȚĂ LA CAMERA DE SUB PĂMÂNT?

Publicat

pe

VIDEO DE CE A ASTUPAT ARTHUR GROAPA IMENSA DIN CURTE
36 Comentarii

36 Comments

  1. Florentin FloPower

    17/05/2020 la 9:46

    Cel mai prost om de pe fața pământului, îl întrece cu mult pe Viorel!!

  2. dragos

    17/05/2020 la 10:35

    5:36 toata cocioaba o ai stramba,bai Arthur.Ce fumezi de iti dai filmele alea?😅

  3. Rusuciuc Razvan

    17/05/2020 la 10:52

    Nu-l mai incuraja sa faca camere fara rost, cheamă un om care se pricepe si fa-i o camera daca tot il filmezi atat, fara supărare, devine monoton si e prostesc rau..

  4. Adrian Copoti

    17/05/2020 la 12:03

    numai minciuni

  5. Adrian Copoti

    17/05/2020 la 12:11

    Din filmări făi o cameră cumpărări materiale și își face el 2 palete de becea costă 8 milioane cu cimentul și lemnele și cuie mai costă 6 milioane

  6. hhgg bh

    17/05/2020 la 13:13

    Pun pariu ca Arthur se caca la vecinu, cât despre Ramon cred ca nu se mai obosește sa meargă și ea.

  7. OverDrix

    17/05/2020 la 13:32

    dai o camera sa filmeze ce face

  8. Maradona Alina

    17/05/2020 la 13:47

    Bah om nebun te tine Dumnezeu degeaba pe pământ.

  9. Adrian Duta

    17/05/2020 la 13:56

    cat de prost sa fii sa darami casa si sa -ti faci un cotet ???????

  10. 79werwolf

    17/05/2020 la 14:14

    Il munceste Razvan pe asta ca pe hotii de cai. Fa casa-darama casa, fa groapa-astupa groapa, pune patratii-da jos patratii. Pai daca il lasa Razvan in pace Arthur avea acuma ditamai casa. Incep sa suspectez ca Arthur sta mai bine la iq decat reporteru’.

  11. Elena Lupu Breaban

    17/05/2020 la 14:22

    Ce prostie promovezi si tu ,ce sa invete lumea de la el ce rost au toate astea .

  12. abcUK abcUK

    17/05/2020 la 14:50

    Daca groapa avea 2m
    El pana la piept are 2m🤣🤣
    Pana in varful capului ajunge la 2,70m

  13. rafaela ela

    17/05/2020 la 14:51

    Muncesti ca prostul gratis 🤣🤣

  14. Cosminiulian2016 Dranga

    17/05/2020 la 16:38

    6:50 =tataie imi explodeaza capu" 🥴🤯😵Si ramona zice ca e urata asta zice, asa ca mai bine o muti zice mai bine in spate zice, ca zice ca sta urat aici zice,…….zice, zice,zice si Ramona zice…🤭😂😂😂😂🤭😄😄

  15. bang bumtc

    17/05/2020 la 17:17

    Da e clar Arthur are niște tuneluri sub casa care comunică cu palatul parlamentului si casa albă cu extensie in israel

  16. Mr.shark shark

    17/05/2020 la 18:30

    Asta-i prost de pute. Mai devreme te-ai duce la munca macar te platesc boulei

  17. Mr.Flaviu

    17/05/2020 la 20:28

    Dar o baie pe cand Arthuro??? Faci camere subterane, bucatarii, terase, dar o baie sa te speli cand?

  18. robert bencze

    17/05/2020 la 23:45

    ARTUR FENOMEN

  19. Cristi BĂ Cristi Vlog

    18/05/2020 la 0:22

    Va astept sa va abonati la canalul meu de youtube. Am nevoie de 1000 de abonati penru a putea incepe proiectul "Teatru TV CU UN SINGUR ACTOR". Pana atunci ne vom delecta cu mici filmulente amuzante asta pentru a avea continut. Multumesc

    Scuze Razvan. Multumesc

  20. Liviu Curca

    18/05/2020 la 7:20

    Era riscul sa ajunga la cotet ca e cotet nu casa si Ramona doarme toata ziua mai prostule.

  21. Andrei Radu

    18/05/2020 la 13:28

    Eu cred ca ti-ai dat seama ca poti fii mai prost de atat, mai Arturito. Baga mare!

  22. DreamCollapsing

    18/05/2020 la 15:16

    Daca n-a facut si el un studiu de fezabilitate inainte…

  23. Gogu lu Migea

    18/05/2020 la 19:24

    cum era 90 lei martea si 200 lei la 3 saptamani :)) intre timp il prosteste anghelescu cu regia

  24. Cristian-Costin Ene

    19/05/2020 la 0:02

    Scenariile nu le scrie Razvan, ci arturica, a prins gustu filmatului si inventeaza mereu doar ca sa il filmeze. Iesi la munca

  25. Gilone Gil

    19/05/2020 la 7:02

    Faci si desfaci asta este deviza ta!

  26. Eugen Volentir

    20/05/2020 la 10:31

    Vai de capul tau

  27. Cristi Strat

    21/05/2020 la 13:15

    Iel nu are un veceu in curte dar isi face baie 😂😂😂😂🔪

  28. Razvan Ciulea

    21/05/2020 la 14:51

    domne feresteee,sa-si ia un job si o chirie si ea la fel si rezista.sincer.

  29. Dan Bogdan

    23/05/2020 la 23:42

    Când a conștientizat Arturito că riscul să cadă Ramona în groapă este mare și pe urmă pwla pensie….a acoperit o rapid..

  30. Mariana Lucic

    24/05/2020 la 20:06

    Eu cred ca sapat poate gasea vreo comoara……Cum pierde vremea…..

  31. Mariana Lucic

    24/05/2020 la 20:17

    Ce pacat ….atat teren ….iar el sapa , astupa….putea sa-si faca si casa cum trebuie , gradina si tot ce vrei…..dar daca nu-i place sa aiba…..repet….pacat de pamant…..un adevarat gospodar stia ce sa faca…..asta, doar vorba de el…..ironic….si-si bate joc de toti, mai ales de el…….Eu nici nu l-as mai baga in seama……

  32. Daniel Radoi

    26/05/2020 la 22:16

    Ce frumos canta pasarile <3

  33. Alexandru Bondar

    01/06/2020 la 19:59

    Oare Arthur vede niste banisori din atatea videoclipuri?

  34. Floarea Moldovan

    12/06/2020 la 16:21

    Daca erai om harnic si un pic mai umil, te-ar fi ajutat fanii si aveai casa.

  35. aloe vera

    21/06/2020 la 16:52

    De ce nu iti faci o fundatie normala?

  36. Catalin Cernat

    24/06/2020 la 10:24

    Pârțagu😉😉😉

Lasă un Răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recomandari

Trending