Conectează-te cu noi

Stiri de Ultima Ora

VIDEO 🎥 DOSAR DE POLITICIAN. FIREA: DRAGNEA LE SPUNEA COLEGILOR CA VREAU SA-I IAU PARTIDUL. P2/2

Publicat

pe

VIDEO DOSAR DE POLITICIAN FIREA DRAGNEA LE SPUNEA COLEGILOR CA
12 Comentarii

12 Comments

  1. Oprita Mircea

    29/06/2020 la 16:36

    🙉

  2. HAU Les

    29/06/2020 la 16:51

    Primarul lui dragnea pușcărie

  3. Florin Bica

    29/06/2020 la 17:37

    Scursura de femeie corupta si suficienta!

  4. Bogdan Suilea

    29/06/2020 la 18:14

    Domnule Mănăstire,
    A-ti ajutat această parvenită cu intrebari suport care să o ajute să dea răspunsuri in avantajul DÂNSEI. Dar in patruzeci și cinci de minute nu a făcut nimic altceva decât să se plângă că nu a fost susținută de nimeni nici măcar de colegii DÂNSEI. Din treizeci de întrebări despre ce a făcut în mandatul ei nu a răspuns concret la nici măcar una. Până când bucureșteanul și în principiu tot românul nu se trezește și nu demonstrează că poate face diferența dintre hoți și profesioniști, vom avea astfel de persoane in funcții publice. A spus că nu avea experiență, ca nu a fost susținută ca i s-au pus piedici de către chiar colegi de-ai DÂNSEI. Atunci ce mama naibii caută cocoțată pe scaunul primăriei împreună cu sceleratul de bădulescu (dacă aș fi avut litere mai mici le-aș fi folosit pentru acest nimic). Acești ratați,rahați sau arahați să dispară din peisajul politic, iar sfatul meu pentru toți realizatorii de emisiuni, jurnaliști de investigații sau ziariști și gazetari să caute prin alte pături sociale un alt fel de oameni, pentru ca Bucureștiul să arate așa cum merită.

  5. Gheorghe Iorga

    29/06/2020 la 18:16

    A învățat Firea cu ce se mănâncă administrația. Va fi un cîștig pentru București dacă va fi realeasă.Din păcate Nicușor e cam pe lîngă subiect.

  6. Tiberiu Denes

    29/06/2020 la 18:42

    Esti o curva mincinoasa si odioasa, Iuda iubitoare de bani, doamna Firea!!!

  7. Felomina Petrariu

    29/06/2020 la 19:11

    Doamneeeeeeeeeee ce debit verbal de mahalagioaicaaaaaaaaaa, Mănăstire tare mai esti finut cu pezedisa. Na-i intrerupt-o deloc

  8. Dan Matteo

    29/06/2020 la 20:16

    Invitatul , ai putea spune invitata caci e femeie ,, invitatul " tau ,… insa in ceeace ma priveste , n – am sa ma uit la asemenea persoana ; i – mi ,, repugna " numai sa – i vad ,, fata " dar sa – i mai ascult si ipocriziile , toate aberatiile si minciunile cu care se afiseaza tot timpul , cand are ocazia ! Este aceasta netrebnica , de o idiotenie cumplita , si mitocana ,, cat cuprinde " , seamana ,, la indigo " cu ponta ( pinochio ),!

  9. Tereza B

    29/06/2020 la 20:50

    Dna Firea,Psdeul si Pro Romania,au inceput sa cam „puta „🥵nu credeti ca ar fi timpul sa lasati loc pt altii?🤪cred ca lumea s-a saturat de promisiuni 😭problema mare,este chiar in partidul dv 😜

  10. Marian Manole

    29/06/2020 la 22:05

    Deci d na firea CRED EU a fost marginalizata din cauza ca (parerea mea ) începuse sa cânte la doua tambale ca si grupul de pucisti care iar parerea mea , nu ar trebui sa se găsească în conducerea partidului după CONGRES , Mai exista o doamna europarlamentar care a cam fost marginalizata , De ce ??? Cred eu , atenție opinia mea , parerea mea de ce ??? Răspunsul cred eu ca i l găsiți în interviul lui Adrian Ursu , cu un deținut, la o puscarie , un deținut care a spart o adresa de email , f importanta , Deci nu era prost DRAGNEA , dacă era prost nu era atata preocupare sa se ducă la puscarie , Acest comentariu civilizat este opinia mea personala , nu afirm , nu confirm , nu declar , i mi spun opinia personala , mai ales când vad ca sunt mintit pe fata , fără jena ,

  11. Argon Xenon

    29/06/2020 la 22:12

    Ce papagal are doamna asta.

  12. Ciprian Nedelcu

    29/06/2020 la 23:08

    Ce-a ajuns stirista asta daca s-a cuplat cu cine trebuie. Doamneeeee in ce tara traim.

Lasă un Răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recomandari

Trending